Yageo Group RO8605NFC
External Antenna, Collinear, Single Band, 860MHz-960MHz, Vertical, N Connector
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group RO8605NFC.
JRH Electronics
Datasheet10 pages1 year ago
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+30.23%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group RO8605NFC provided by its distributors.
2 Glue Stick Antenna 5dBi 910MHz 50W Antennas ROHS
Antenna Omni-Directional 5dBi Gain 930MHz Bag