Yageo Group PE-1812AGC220STS
Auto / Choke / Choke 2W Auto-aecq 1812, 22UH, 25%, SMT Npb
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group PE-1812AGC220STS.
Future Electronics
Datasheet7 pages1 year ago
Inventory History
3 month trend:
-4.68%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group PE-1812AGC220STS provided by its distributors.
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.31A, 4 Pin(s)
PE-1812AGC220STS, YAGEO / PULSE ELECTRONICS
AUTO 1812 CAN CMC,2x22uH,SMD,TR