Yageo Group PE-0805PFB221ST
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.07Ohm DCR 0805 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group PE-0805PFB221ST.
IHS
Datasheet15 pages5 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+22.85%