Yageo Group P0751.153NLT
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 3A 0.055Ohm DCR T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group P0751.153NLT.
IHS
Datasheet2 pages7 years ago
Future Electronics
Electro Sonic
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+3.57%