Yageo Group NMOQW152
Whip Antenna 152MHz to 162MHz 2dBi Magnet Mount VHF Connector
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group NMOQW152.
Farnell
Datasheet3 pages8 years ago
Inventory History
3 month trend:
+28.42%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group NMOQW152 provided by its distributors.
Glue Stick Antenna 2dBi 157MHz 200W Antennas ROHS