Yageo Group BWCU00321619221M02
Inductor Common Mode Choke 220Ohm 320mA 400mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group BWCU00321619221M02.
IHS
Datasheet20 pages2 years ago
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2017-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group BWCU00321619221M02 provided by its distributors.
Common Mode Chokes / Filters 220 Ohms 320mA DCR=400mOhms 2 Line
For Usb 2.0,ieee1394B, lvds/T&r |Pulse BWCU00321619221M02
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 0.32A, 4 Pin(s)