Yageo Group BWCU00201212671M02
Common Mode Chokes / Filters Chilisin Common Mode Choke (CMC) For USB 2.0, IEEE1394b, LVDS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group BWCU00201212671M02.
IHS
Datasheet20 pages2 years ago
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group BWCU00201212671M02 provided by its distributors.
Inductor Common Mode Choke 670Ohm 140mA 600mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
For Usb 2.0,ieee1394B, lvds/T&r |Pulse BWCU00201212671M02
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 0.14A, 4 Pin(s)