Yageo Group BWCU00160811121M02
Common Mode Chokes / Filters Chilisin Common Mode Choke (CMC) For USB 2.0, IEEE1394b, LVDS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group BWCU00160811121M02.
JRH Electronics
Datasheet20 pages2 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group BWCU00160811121M02 provided by its distributors.
Inductor Common Mode Choke 120Ohm 500mA 160mOhm 20% Wirewound 4-Pin T/R
Data Line Filter, 1 Function(s), 50V, 4 Pin(s)