Pletronics VLU7029036LK000050-200.0M
Oscillator VCXO 200MHz ±50ppm (Stability) LVDS 53% 3.3V 6-Pin SMD Cut Tape
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Pletronics VLU7029036LK000050-200.0M.
Sager Electronics
Datasheet8 pages7 years ago
Descriptions
Descriptions of Pletronics VLU7029036LK000050-200.0M provided by its distributors.
VCXO Oscillators 200MHz 3.3Volt 50ppm -40+85DC