Pletronics UCE4031035LK005000-26.0M
Oscillator TCXO 26MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Pletronics UCE4031035LK005000-26.0M provided by its distributors.