Pletronics PE7745DV-125.0M
Oscillator XO 125MHz ±50ppm ECL/PECL 55% 3.3V 6-Pin CLLCC SMD
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Pletronics PE7745DV-125.0M.
IHS
Datasheet8 pages7 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Pletronics PE7745DV-125.0M provided by its distributors.
Standard Clock Oscillators 125MHZ 3.3V +/-50ppm -10C to 70C
PECL Output Clock Oscillator, 125MHz Nom