Peerless By Tymphany OC25SC65-04
Tweeter 4 Ohm 25W Top Port 89.2DB
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-33.68%
Descriptions
Descriptions of Peerless By Tymphany OC25SC65-04 provided by its distributors.
SPEAKER 3.2OHM 25W TOP PT 89.2DB