Panduit FRT12X4W6LYL
Panduit FRT12X4W6LYL FiberRunner Horizontal Tee, 90Deg, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panduit FRT12X4W6LYL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-33.33%
Descriptions
Descriptions of Panduit FRT12X4W6LYL provided by its distributors.
Panduit Sales Corp Fitting Horz Tee With 6in X 4in Exit 12in
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horz Tee with 6 x 4 Exit, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL