Panduit FRT12X4LYL
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horizontal Tee, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panduit FRT12X4LYL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
-25.00%
Descriptions
Descriptions of Panduit FRT12X4LYL provided by its distributors.
Panduit FRT12X4LYL FiberRunner Horizontal Tee, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
Panduit Sales Corp Fitting Horizontal Tee 12in X 4in (300Mm