Panasonic EXB-V4V274JV
Res Thick Film Array 270K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 4-Pin 0606(2 X 0603) Concave SMD T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic EXB-V4V274JV.
Master Electronics
Datasheet8 pages8 years ago
DigiKey
Electro Sonic
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
PanasonicEXB-38V274JV
Res Thick Film Array 270K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Panasonic EXB-V4V274JV provided by its distributors.
Resistor Array, Chip, 2/4 Elements Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXB-V4V274JV
Resistor Array, Chip, 2 / 4 elements 270Kohm, Con