Panasonic EXB-N8V913JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 91Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic EXB-N8V913JX.
Master Electronics
Datasheet8 pages8 years ago
DigiKey
Related Parts
PanasonicEXB-N8V823JX
Thick Film Chip 4R Array, 1206, 5% 82Kohm, Concave, 7 inch reel, Pb free
PanasonicEXB-N8V104JX
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-28V913JX
Res Thick Film Array 91K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
RES NTWK ARRAY 91K OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
CTS Components741X083104JP
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
Res Thick Film NET 100K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions of Panasonic EXB-N8V913JX provided by its distributors.
Res Thick Film Array 91K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
RES ARRAY 4 RES 91K OHM 0804