Panasonic ERA-8ARW6982V
1206 Thin Film Chip Resistor / 1206 SMD Resistor 0.05% 10PPM 69.8 Kohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic ERA-8ARW6982V.
Panasonic SCT
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
PanasonicERA-8ARW753V
Res Thin Film 1206 75K Ohm 0.05% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R