onsemi FODM2701R4
Optocoupler AC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin MFP T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for onsemi FODM2701R4.
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of onsemi FODM2701R4 provided by its distributors.
40V 3750V 80mA 0.3V@2mA,10mA 1 6V 1.4V DC SMD-4P Optocouplers - Phototransistor Output ROHS