Omron Z-15GW227755-M19RE
Switch Snap Action SPDT 15A 125V
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Omron Z-15GW227755-M19RE.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet28 pages10 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
Basic Switch |Omron Electronic Components Z-15GW2255-M19L3M
Crouzet83123018
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
HoneywellV7-3E10E8
Switch Limit; Miniature Basic; Plunger Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
Descriptions
Descriptions of Omron Z-15GW227755-M19RE provided by its distributors.