Omron XW5T-S2.5-1.1-2V
Multi-tier Ter. + Screw Con. For Mounting on Ts 35 And Ts 32, X-section 2.5 MM², Width 5 Mm...
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Omron XW5T-S2.5-1.1-2V.
Newark
Datasheet22 pages9 years ago
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Omron XW5T-S2.5-1.1-2V provided by its distributors.
Terminal Block, Din Rail, 2Pos, 12Awg
DIN Rail Terminal Blocks TrmBlk Scrw2.5mm 1:1 2tierBlck