Omron XW5E-P1.5-1.1-1
Omron Industrial Automation XW5E-P1.5-1.1-1 End Cover, Din Rail Terminal Blocknew
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Omron XW5E-P1.5-1.1-1.
Newark
Datasheet12 pages10 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Omron XW5E-P1.5-1.1-1 provided by its distributors.
Terminal Block Tools & Accessories TemBk EndCover 1.5mm, 1:1 1tier
END PLATE FOR TERMINAL BLOCKS 1 MM² PUSH-IN PLUS MODELS
RoHS Compliant End Plate Connector End Plate
End cover Dimensions L x W x H: 45 x 2.2 x 24.5 mm Temperature range: -40 ... 55 °C Colour: Dark Grey Series: XW5E