Omron A16L-JAM-12-1
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RECT 12V BL IP40 LED Illuminated
Price and Stock
Related Parts
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RND 5V BL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM RECT 5V BL IP65 Incd Lamp Illum
Switches - 16mm Pushbutton Switches SPDT MOM SQ 24V BLUE IP65 Incd Lamp Illum
Descriptions
Descriptions of Omron A16L-JAM-12-1 provided by its distributors.
Standard Illuminated A16 Blue Panel Mount Front Pushbutton Switch 15mA 12VAC/DC -10C~55C
Pushbutton; Illuminated; A16 Series; IP40 RecBlueMom 12V SPDT
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Il Pb Ip40 Recbluemom 12V Spdt |Omron Electronic Components A16LJAM121