Okaya XYE104102-BE
Cap Film Suppression X2/Y2 0.1uF/0.001uF 250VAC PET 10% (26 X 12.5 X 20mm) Radial 85C
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.XYE104102-BE01Bulk
22h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Okaya XYE104102-BE.
Electro Sonic
Datasheet1 page23 years ago
Component Distributors Inc.
Descriptions
Descriptions of Okaya XYE104102-BE provided by its distributors.
XYE Series; 250VAC, 0.1 F, 20% Tolerance Noise Suppression Capacitor