Okaya SUP-EL15-ER-6
Single Phase, 250VAC, 15A Noise Filter
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Okaya SUP-EL15-ER-6.
IHS
Datasheet1 page3 years ago
Component Distributors Inc.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Okaya SUP-EL15-ER-6 provided by its distributors.
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz