Okaya SUP-EK30-ER-6
Power Line Filter Noise 50Hz/60Hz 30A 250VAC Screw Flange Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Okaya SUP-EK30-ER-6.
IHS
Datasheet1 page3 years ago
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
Supply Chain
Country of OriginJapan
Introduction Date2014-07-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Okaya SUP-EK30-ER-6 provided by its distributors.
Single Phase, 250VAC, 30A Noise Filter
Single Phase EMI Filter, 250V, 50-60HzHz