Knowles 0805B102K500N
0805 Mlcc 1000PF 50V 10% X7R SMT
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Utech Electronics0805B102K500N025
19h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles 0805B102K500N.
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pages20 years ago
Datasheet6 pages12 years ago
Datasheet6 pages13 years ago
Garrett
Descriptions
Descriptions of Knowles 0805B102K500N provided by its distributors.