NIC Components NTC-L227K10TRDF
Cap Tant Solid 220uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-30 0.1 Ohm 125C T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for NIC Components NTC-L227K10TRDF.
IHS
Datasheet3 pages5 years ago
NIC Components
Inventory History
3 month trend:
+0.00%