NIC Components NCA1206X7R103K16TRPF
Cap Ceramic Array 0.01uF 16V X7R 10% 1206 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for NIC Components NCA1206X7R103K16TRPF.
IHS
Datasheet5 pages2 years ago
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%