Nextgen YQ24M00000S418
Crystal 24MHZ +/-30PPM 18PF, SMD
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-YQ24M00000S418TR-ND600,0001K
Descriptions
Descriptions of Nextgen YQ24M00000S418 provided by its distributors.