Nextgen XR30M00000S410
CRYSTAL 30MHZ 30ppm, 10pF 2 Pads
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XR30M00000S410TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XR30M00000S410 provided by its distributors.