Nextgen XR25M00000S410
CRYSTAL 25MHZ 30ppm, 10pF 2 Pads.
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XR25M00000S410TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XR25M00000S410 provided by its distributors.