Nextgen XP27M00000S412
CRYSTAL 27MHZ 30ppm, 12pF 2 Pads
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XP27M00000S412TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XP27M00000S412 provided by its distributors.