Nextgen XP27M00000S408
CRYSTAL 27MHZ 30ppm, 8pF 2 Pads.
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XP27M00000S408TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XP27M00000S408 provided by its distributors.