Nextgen XH24M00000S420
24MHz Crystal 30ppm 20pF 4P
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XH24M00000S420TR-ND200,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XH24M00000S420 provided by its distributors.
24MHz Crystal 30ppm 20pF 4P