Nextgen XB7M372800S416
Crystal 7.3728MHZ 30PPM, 16PF 4
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XB7M372800S416TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XB7M372800S416 provided by its distributors.