Nextgen XB27M00000S420
CRYSTAL 27MHz 30ppm, 20pF 4 Pads
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XB27M00000S420TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XB27M00000S420 provided by its distributors.