Nextgen XB25M00000S412
CRYSTAL 25.0MHZ 30ppm, 12pF 4 Pa
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-XB25M00000S412TR-ND600,0002K
Descriptions
Descriptions of Nextgen XB25M00000S412 provided by its distributors.