Nextgen RC66M00000S302
Osc 66MHZ 3.3V 25PPM 15PF Hcmos
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-RC66M00000S302TR-ND60,0001K
Descriptions
Descriptions of Nextgen RC66M00000S302 provided by its distributors.