Nextgen RB10M00000L513
Xtal Osc 10MHz 5V HCMOS 30pF Tri
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-RB10M00000L513-ND600,000520Tube
Descriptions
Descriptions of Nextgen RB10M00000L513 provided by its distributors.