Nextgen P4SMA22A
Tvs Diode 400W 22V Uni Sma
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-P4SMA22ATR-ND5,000,0005K
Descriptions
Descriptions of Nextgen P4SMA22A provided by its distributors.
TVS Diode 400W 22V UNI SMA
TVS DIODE 18.8VWM 30.6V DO214AC