Nextgen P0805X8G150J251NTE
Mlcc X8G 15PF 5% 250V 0805 SMD
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-P0805X8G150J251NTETR-ND400,0004K
Descriptions
Descriptions of Nextgen P0805X8G150J251NTE provided by its distributors.
MLCC X8G 15pF 5% 250V 0805 SMD