Nextgen MTP29156R8ML01
Fixed Ind 6.8UH 30A 2.5 Mohm Th
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-MTP29156R8ML01-ND320320Tray
Descriptions
Descriptions of Nextgen MTP29156R8ML01 provided by its distributors.