Nextgen CA42A035M154BA
Cap Tan 0.15UF 20% 35V 2.5MM Bul
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-CA42A035M154BA-ND75,0001KBulk
Descriptions
Descriptions of Nextgen CA42A035M154BA provided by its distributors.