Nextgen C0805X5R106K160NPH
Mlcc X5R 10UF 10% 16V 0805 SMD
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-C0805X5R106K160NPHTR-ND800,0008K
Descriptions
Descriptions of Nextgen C0805X5R106K160NPH provided by its distributors.
MLCC X5R 10uF 10% 16V 0805 SMD