Nextgen C0603X5R226M100NTK
Mlcc SMD 0603 X5R 22UF 20% 10V
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Nextgen C0603X5R226M100NTK provided by its distributors.
MLCC SMD 0603 X5R 22uF 20% 10V