Nextgen C0603C0G100F500NTD
Mlcc SMD 0603 C0G 10PF 1% 50V
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-C0603C0G100F500NTDTR-ND16,0008K
Descriptions
Descriptions of Nextgen C0603C0G100F500NTD provided by its distributors.
MLCC SMD 0603 C0G 10pF 1% 50V