Nextgen C0402C0G180J500NTB
Mlcc SMD 0402 C0G 18PF 5% 50V
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Nextgen C0402C0G180J500NTB provided by its distributors.
MLCC SMD 0402 C0G 18pF 5% 50V