Nextgen C0402C0G180G500NTB
Mlcc SMD 0402 C0G 18PF 2% 50V
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-C0402C0G180G500NTBTR-ND800,00080K
Descriptions
Descriptions of Nextgen C0402C0G180G500NTB provided by its distributors.
MLCC SMD 0402 C0G 18pF 2% 50V