Murata XRCGB26M000F1SABR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata XRCGB26M000F1SABR0.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+600%
Supply Chain
Introduction Date2022-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of Murata XRCGB26M000F1SABR0 provided by its distributors.
8pF ¡À10ppm ¡À15ppm 26MHz 60¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 26.0MHZ SMD