Murata XRCGB25M000FFS1BR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata XRCGB25M000FFS1BR0.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-0.47%
CAD Models
Download Murata XRCGB25M000FFS1BR0 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
Supply Chain
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Murata XRCGB25M000FFS1BR0 provided by its distributors.
8pF ¡À8ppm ¡À12ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 25.0MHZ SMD